Ваш кошик порожній

Доставка та оплата

Під час повітряної тривоги можуть бути запізнення доставок та затримка видачі товару!

Варіанти доставки:

    Самовивіз з нашого офісу за адресою:

    Україна, 61052, місто Харків, вулиця Слов'янська, 8

    Украина, 02000, город Киев, улица Жмеринская,1

    Украина, 63004, Красноград, улица Соборная, 36/Г

    Украина, 40009, город Сумы, улица Белопольский Путь, 7

    Украина, 84313, город Краматорск, улица Олексы Тихого, 8

    Украина, 85306, город Покровск, улица Нахимова, 82

    Украина, 42700, город Ахтырка, улица Сумская, 8

    Украина, 29018, город Хмельницкий, ул. Тернопольская 13

    Терміни та умови доставки, будь ласка, погоджуйте з менеджером при оформленні замовлення.

    У разі відмови від товару гроші за доставку не повертаються.

         Доставка по Україні

     Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами.

     Рекомендовані служби:

·         Нова Пошта

Умови відправлення зі складів:
Город Київ: Пн-Пт При наявності товару на складі і розміщенні замовлення до 16:30, ваша посилка буде відправлена в той же день. Якщо замовлення розміщено після 16:30 - ваше замовлення виїде до вас на наступний день. У суботу відправка до 13:00. Всі замовлення, розміщені в неділю, відправляються у понеділок.

Город Харків: Пн-Пт При наявності товару на складі і розміщенні замовлення до 16:00, ваша посилка буде відправлена в той же день. Якщо замовлення розміщено після 16:00 - ваше замовлення виїде до вас на наступний день. Всі замовлення, розміщені в суботу і неділю, відправляються у понеділок.

Город Хмельницький: Пн-Пт При наявності товару на складі і розміщенні замовлення до 16:30, ваша посилка буде відправлена в той же день. Якщо замовлення розміщено після 16:30 - ваше замовлення виїде до вас на наступний день. У суботу відправка до 13:00. Всі замовлення, розміщені в неділю, відправляються у понеділок.

Город Ахтирка: Пн-Пт При наявності товару на складі і розміщенні замовлення до 15:00, ваша посилка буде відправлена в той же день. Якщо замовлення розміщено після 15:00 - ваше замовлення виїде до вас на наступний день. Всі замовлення, розміщені в суботу і неділю, відправляються у понеділок.

Город Покровськ: Пн-Пт При наявності товару на складі і розміщенні замовлення до 15:00, ваша посилка буде відправлена в той же день. Якщо замовлення розміщено після 15:00 - ваше замовлення виїде до вас на наступний день. Всі замовлення, розміщені в суботу і неділю, відправляються у понеділок.

Город Суми: Пн-Пт При наявності товару на складі і розміщенні замовлення до 15:00, ваша посилка буде відправлена в той же день. Якщо замовлення розміщено після 15:00 - ваше замовлення виїде до вас на наступний день. Всі замовлення, розміщені в суботу і неділю, відправляються у понеділок.

Город Красноград: Пн-Пт При наявності товару на складі і розміщенні замовлення до 15:00, ваша посилка буде відправлена в той же день. Якщо замовлення розміщено після 15:00 - ваше замовлення виїде до вас на наступний день. Всі замовлення, розміщені в суботу і неділю, відправляються у понеділок.
 

    Доставка товарів кур'єрською службою "Нова Пошта" здійснюється згідно з діючими тарифами КС "Нова Пошта".

    Доставка товару іншими кур'єрськими службами і перевізниками здійснюється тільки по 100% передоплаті, витрати на доставку бере на себе одержувач.

    Видача вантажу здійснюється в офісі компанії-перевізника. При собі необхідно мати паспорт (для приватних осіб) або оригінал довіреність від своєї організації (для юридичних осіб) та номер декларації на вантаж (його вам заздалегідь повідомить менеджер).

    Термін доставки зазвичай складає 2-3 дні, але може варіюватися в залежності від перевізника і від віддаленості вашого населеного пункту від Харкова. Замовлений товар зберігається в офісі служби доставки. Ми рекомендуємо забирати товар в день доставки у Ваше місто, щоб уникнути платежів за зберігання. З моменту передачі товару службі доставки, відповідальність за доставку і збереження товару несе кур'єрська служба.

 

    Увага!

    Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами (Нова Пошта), при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а такок його зовнішній вигляд.

    У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце — обов'язково повідомте нам про те, що трапилося:

Тел/факс: 0800359281

Тел/факс: +38 (057) 712-26-21

Тел/моб.: +38 (050) 325-00-93

    Надіслати нам листа на shop@istok-avto.com.ua

    Через напружену ситуацію в східному регіоні тимчасово припинена доставка товарів в м. Донецк та м. Луганськ.

    Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.

 

Варіанти оплати:

                 готівкою кур'єру при доставці товару (послуги кур'єра оплачуються окремо);

                 готівкою при отриманні по системі "Накладений платіж" при доставці товару кур'єрською службою Нова Пошта (тільки для товарів вартістю від 100 грн. до 6000 грн., товари дорожче 6000 грн. відправляються по системі накладений платіж тільки після попередньої оплати. Розмір оплати уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)

                 безготівковим розрахунком з ПДВ (для отримання товару потрібно довіреність на отримання, копія свідоцтва платника ПДВ, паспорт).

Звертаємо Вашу увагу на те, що поставка великогабаритного товару техніки здійснюється після внесення передоплати в розмірі 10% від вартості товару (докладніше про умови внесення передоплати та оформлення відповідних документів уточнюйте у менеджера).

Надіслати нам листа на shop@istok-avto.com.ua