Переглянути більше

АГРИНОЛ 75W90 Platinum

Цей товар відсутній на складі

Новий продукт

00955597

Масло трансмісійне API GL-5 (4дм/3.4кг)

613 грн.

      Agrinol 75W-90 GL-5 Platinumсинтетичне трансмісійне масло для змащування механічних трансмісій з будь-якими типами зубчастих передач, включаючи гіпоїдні. Може застосовуватися у провідних мостах та роздаткових коробках легкових, вантажних автомобілів та іншої мобільної техніки, що працюють при високому термічному навантаженні, де рекомендовані масла рівня API GL-5 (TM-5). Рекомендовано для експлуатації в екстремальному діапазоні навантажень та температур. Для районів із холодним кліматом.

      Відповідає:
API — GL-5;
SAE — 75W-90.

      Склад: суміш синтетичних масел та композиції присадок, що покращують в'язкісні, протизадирні та захисні властивості.

      Основні експлуатаційні властивості:
відмінна температурна стабільність та стійкість до високотемпературного окислення;
• високий захист від корозії, прослизання, високотемпературного задирання, зносу внаслідок низьких швидкостей/високих навантажень;
• добрі змащувальні властивості при низьких температурах;
• сумісність з автомобільними прокладками та ущільненнями;
• чудова стійкість до механічної деструкції гарантує стабільну роботу синхронізаторів.


      Шановні покупці, наявність товару та його ціна може змінюватися щодня, дуже важливо, щоб Ви уточнювали всю інформацію про потрібний Вам товар, відправивши запит на shop@istok-avto.com.ua, або звернулись по телефону 0800359281. Наші менеджери не тільки допоможуть сформувати замовлення за обраними з каталогу позиціям, але і проконсультують покупця, виходячи з його вимог.

      Завдяки налагодженій роботі всіх ланок, замовлення клієнта оперативно формується і відправляється за вказаною адресою. Великим плюсом є те, що оформлення замовлення можливо з будь-якого населеного пункту. Компанія пропонує доставку покупки на вигідних умовах. Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами: Нова пошта, САТ, Гюнсел, Автолюкс. Оплата: післяплата або безготівковий розрахунок. Налагоджена логістична система дозволяє швидко отримати своє замовлення в цілості й схоронності.

Відгуки

Напишіть відгук

Масло трансмісійне API GL-5 (4дм/3.4кг)

00955597

30 інші товари в цій категорії:

АгрінолИнформация

Знижки

Переглянуті товари

Новинки

    Лідери продажів